Navštívením stránky ReviewsCZ.com jste informováni a souhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Jaké informace shromažďujeme během návštěvy s/bez registrace?

Tento web používá cookies, které shromažďují informace o vaší IP adrese, umístění, použitém prohlížeči, typu operačního systému, době návštěvy atd. v souladu s evropskými zákony, požadavky a ochranou uživatelských a osobních údajů. Navštěvováním našich stránek souhlasíte se zásadami týkajícími se cookies.

Jaké informace od vás shromažďujeme po úspěšné registraci?

Recenze CZ je nezávislý portál, kde se může kdokoli zaregistrovat a zanechat recenzi/komentáře k produktu. Recenze CZ má přístup k uživatelskému jménu a e-mailu použitému během procesu registrace, ale nemá přístup k použitému heslu.

Recenze CZ nesbírá při registraci žádné jiné informace než uživatelské jméno a e-mail.

Pouze uživatel zná své heslo a může jej změnit na stránce pro změnu hesla nebo na stránce Přihlášení a registrace.

Recenze CZ má právo odstranit recenze a/nebo uživatele, kteří zanechají falešné, urážlivé nebo pochybné recenze produktu nebo jiného uživatele webu. Pokud jste se s takovou věcí setkali, informujte nás o tom okamžitě prostřednictvím kontaktního formuláře.

Jaké informace shromažďujeme při zadávání objednávky?

Reviews CZ shromažďuje následující informace za účelem zpracování objednávky a odeslání propagačních zpráv a nabídek:

  1. Jméno
  2. Telefonní číslo
  3. Informace o pohlaví
  4. Informace o věku

Při odesílání propagačních e-mailů máte možnost odhlásit se kliknutím na odkaz odhlásit na konci e-mailu.

Při odesílání propagační zprávy prostřednictvím SMS se můžete odhlásit odesláním textové zprávy STOP jako odpověď na zprávu.

Při odesílání propagační zprávy prostřednictvím jiného formuláře – Viber nebo Messenger – se můžete snadno odhlásit postupem odhlášení. Postup je standardní.

Reviews CZ poskytuje informace o jméně a telefonu na oficiálních partnerských stránkách pro zpracování vaší objednávky. Tyto informace jsou poskytovány v souladu s požadavky stránek Privacy Policy (Zásady ochrany osobních údajů) a Terms of Service (Podmínky použití) zveřejněných na konkrétním přidruženém webu. Pokud byste chtěli podrobně zkontrolovat informace o zásadách ochrany osobních údajů a/nebo podmínkách používání produktu zveřejněných na stránkách Reviews CZ a poskytnutých na oficiálních partnerských stránkách, neváhejte nás kontaktovat a my vám poskytneme tyto informace.

Změny těchto Zásad ochrany osobních údajů

Jakékoli změny budou zveřejněny na tuto stránku bez upozornění uživatelům. Tuto stránku proto pravidelně kontrolujte.

Poslední aktualizace: 18/09/2019