Navštívením stránek ReviewsCZ.com vyjadřujete souhlas s podmínkami použití, které zahrnují následující:

Seznam podmínek

  • Souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.
  • Odpovědnost za akce související s produktem: nákup, používání, dosahování určitých výsledků.
  • Reviews CZ neodpovídá za žádné výsledky (nebo jejich nedostatky) konkrétního produktu. Všechny výsledky se mohou lišit a faktory, které mohou mít dopad, jsou mimo naši kontrolu.
  • Reviews CZ nenese trestní odpovědnost za žádné podmínky a události týkající se konkrétního propagovaného produktu. To mimo jiné zahrnuje: zpožděné doručení, problémovou dávku atd. Při zadávání objednávky se použijí smluvní podmínky stanovené na stránkách Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby konkrétního produktu. Pokud máte dotazy týkající se Podmínek použití a Zásad ochrany osobních údajů konkrétního produktu/partnerského webu, kontaktujte nás.
  • Reviews CZ nemá žádnou kontrolu nad platbou, vrácením a/nebo výměnou zboží/produktů. Děje se tak v souladu se zásadami uvedenými na stránkách Zásad ochrany osobních údajů a Podmínek služby pro daný konkrétní produkt. Pokud máte dotazy týkající se Podmínek použití a Zásad ochrany osobních údajů konkrétního produktu/partnerského webu, kontaktujte nás.
  • Reviews CZ neposkytuje náhradu/vrácení/vrácení peněz. Informace získáte kontaktováním operátora, který vám zpočátku zavolal, aby potvrdil objednávku a určil dodací adresu.
  • Reviews CZ má právo: nezveřejňovat recenze produktů, pozastavit recenze produktů, odstranit uživatele, odstranit příspěvky a komentáře, pokud nesplňují následující podmínky: objektivní a odůvodněné hodnocení atd.

Změny podmínek

Jakékoli změny budou zveřejněny na tuto stránku bez upozornění uživatelům. Tuto stránku proto pravidelně kontrolujte.

Poslední aktualizace: 18/09/2019